EMOCJONALNE

Tworzymy Waszą historię widzianą naszymi oczami.

AMweddings to marka, gdzie najważniejsza jest historia Waszej dwójki. W Naszych filmach ślubnych jest pełno emocji, uścisków, łez i pocałunków. Wyłapujemy te momenty dla Was i łączymy w jedną niepowtarzalną historię… O WAS!

Jak pracujemy?

Czyli co dla nas najważniejsze w dniu ślubu?

Naturalność i autentyczność

Uważamy, że to jedna z najważniejszych cech. Zależy Nam, by na filmie ślubnym przedstawić Was takimi jakimi jesteście. Bez reżyserowania i ustawiania scen.

Dyskrecja

Bez obaw jeśli uważacie, że kamera będzie Was dekoncentrować. Staramy się, by podczas Waszego dnia być praktycznie niezauważalni.

Dobra atmosfera

To jest Wasz dzień. Zależy nam by był między nami luźna i koleżeńska relacja. Pamietajcie, byliśmy już na nie jednym weselu, więc w razie czego służymy dobrą radą.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyjcie do sekcji pytań i odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Kim jesteśmy?

Poznaj osoby, które tworzą AMweddings!

filmowiec ślubny

Mateusz

Wasz filmowiec ślubny – twórca niesamowitych i niepowtarzalnych kadrów. To właśnie on w niebanalny sposób uchwyci Wasze emocje w tym ważnym dniu.

Agnieszka

Wasz fotograf ślubny, ale też osoba z którą będziecie mieć pierwszy kontakt. Z Agnieszką ustalicie wszystkie szczegóły i zawsze możecie liczyć na pomoc, i wsparcie w wirze ślubnych przygotowań.

Aneta

Wasz montażysta filmu ślubnego – stworzy Waszą filmową historię z samych najpiękniejszych chwil.

FAQ

Jesteśmy ze Śląska, a siedzibę mamy w Rudzie Śląskiej.

To zależy od Was i Waszego budżetu. Zwykle pojawi się u Was jeden operator – Mateusz. To kreatywny i dyskretny operator od chwytania ludzkich emocji. Jeśli jednak zależy Wam na większym składzie – możemy pojawić się w 2 osoby. W końcu co dwie kamery to nie jedna. To rozwiązanie szczególnie polecamy przy ślubach plenerowych.

To zależy od Was i Waszego budżetu. Zwykle pojawi się u Was jeden operator – Mateusz. To kreatywny i dyskretny operator od chwytania ludzkich emocji. Jeśli jednak zależy Wam na większym składzie – możemy pojawić się w 2 osoby. W końcu co dwie kamery to nie jedna. To rozwiązanie szczególnie polecamy przy ślubach plenerowych.

Wszystkie filmy realizowane są za pomocą aparatu Sony A7S III. Wyposażeni jesteśmy również w komplet profesjonalnych obiektywów. Dodatkowo wykorzystujemy szereg urządzeń do stabilizacji obrazu (gimbal, monopod) oraz nagrywania dźwięku (rejestratory cyfrowe oraz mikrofony). W naszej ofercie mamy również ujęcia z powietrza wykonywane za pomocą drona DJI Mini Pro 4.

Choć jeszcze nigdy nie przydarzyła nam się żadna awaria to zawsze jesteśmy zabezpieczeni dodatkowym sprzętem audio/video. Podczas nagrywania materiały źródłowe zapisywane są na dwóch kartach jednocześnie, a następnie karty przechowywane są w dwóch odrębnych miejscach. Ponad to, aby zabezpieczyć pliki przed ich startą stosujemy system kliku kopii – między innymi na roboczym dysku SSD oraz na trzech dyskach twardych HDD. Kopie materiałów przechowujemy do 2-3 lat.

01

Rozmowa

Poznajmy się! Po zapoznaniu się z ofertą, możemy porozmawiać na nurtujące Was pytania, bądź skonfigurować Wasz indywidualny pakiet skrojony na miarę 🙂

02

Wasze TAK!

Dajcie Nam znać mailowo lub telefonicznie, że jesteście zdecydowani na współpracę

03

Umowa

Po przesłaniu przez Was danych do umowy podpisujemy ją w formie on-line, wpłacacie też 20-25% zadatku i termin jest ostatecznie zarezerwowany

04

Plan

Przed ślubem potwierdzamy z Wami wszystkie ustalenia z umowy. Przesyłacie nam również Wasz plan wesela i ustalamy pozostałe szczegóły.

05

Ślub

Uczestniczymy w Waszym wyjątkowym dniu, rozliczamy się do 7 dni po ślubie, a gotowy film otrzymujecie w ciągu maks. 180 dni roboczych.